Premium CS:GO Hilesi
live-news-icon

HABERLER

WallHack ile görmediğiniz hiç bir şey kalmasın!
Duvarların ardına hükmedin!

WallHack, CS:GO oyununda duvarların arkasındaki, hatta uzaktaki oyuncuları dahi görebilmenizi sağlar.
WallHack için 2 mod bulunur. Can Değerine göre veya Takıma göre renklendirme.

AimStrike WallHack, FaceIt üzerinde büyük oranda çalışmaktadır.

CS:GO Wallhack

CAN DEĞERİNE GÖRE WALLHACK MODU

Oyuncunun çevresindeki WallHack parlaması ile oyuncunun can değeri değiştikçe parlama rengi değişir. WallHack özelliğini sadece rakip takım için, sadece kendi takımınız için veya herkes için aktifleştirebilirsiniz.

Rakibe Karşı Avantajı Nedir?

Karşınızda birden fazla düşman varsa, muhtemelen bunlardan bir tanesini siz eleyeceksiniz ve diğeri de sizi eleyecek. Rakiplerinizi can değerlerine göre farklı renklerde göreceğiniz için can değeri az olan kullanıcıya doğru hamle yapmanız skor açısından yararınıza olacaktır.

Eğer rakibiniz karşınızda değilse, duvarların arkasındayken de çevresindeki parlama efekti sayesinde can değerlerini göreceğiniz için can değeri düşük rakibin sizi görme ihtimalinin en az olduğu alana yönelerek riskinizi en aza indirebilir, böylece sıralamalarda en yukarıya çıkabilirsiniz.

Takımınıza Avantajı Nedir?

Kendi takımınız için WallHack aktifleştirdiğinizde, rakip takımı ve kendi takım üyelerinizin haritanın neresinde olduğunu ve can değerinin ne kadar olduğunu gözlemleyebileceğiniz için zor durumda olan takım üyenize yardıma gidebilir böylecek takımınızın rounddan galip çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca Observer (öldüğünüzde/izleme modunda olduğunuzda) iken rakiplerinizin haritanın neresinde olduğunu ve can değerlerini de görebileceğiniz için takım arkadaşlarınızı uyarabilir veya yönlendirebilirsiniz. Genel anlamda takımın roundu alması için çok faydalı bir özelliktir.

Hangi Özellikle Kullanılabilir?

WallHack özelliğini AimBot ve TriggerBot ile kullanmanız tavsiye edilir. Rakibinizin duvar arkasındaki görüntüsünden hareket edeceği alana doğru nişan almanız yeterli. AimStrike gerisini halledecektir.

TAKIMA GÖRE WALLHACK MODU

WallHack özelliğini Takım Rengi modunda çalıştırmanız durumunda renkler sizin seçtiğiniz biçimde sabit tutacaktır.

Bu durumda WallHack özelliğini, Chams özelliğindeki Can Değeri moduyla birlikte kullanarak yalnızca görebildiğiniz düşmanların can değerine göre renk değiştirmesini sağlayabilirsiniz.

Rakibe Karşı Avantajı Nedir?

Oyuncuların takımını net seçemediğiniz durumda görüşünüze yardımcı olur.

Rakibinizin net pozisyonunu görerek pozisyon almanızı sağlayarak avantaj sağlar.

Takımınıza Avantajı Nedir?

Kendi takımınız için WallHack aktifleştirdiğinizde, rakip takımı ve kendi takım üyelerinizin haritanın neresinde olduğunu gözlemleyebileceğiniz için zor durumda olan takım üyenize yardıma gidebilir böylecek takımınızın rounddan galip çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca Observer (öldüğünüzde/izleme modunda olduğunuzda) iken rakiplerinizin haritanın neresinde olduğunu görebileceğiniz için takım arkadaşlarınızı uyarabilir veya yönlendirebilirsiniz. Genel anlamda takımın roundu alması için çok faydalı bir özelliktir.

Hangi Özellikle Kullanılabilir?

WallHack özelliğini AimBot, TriggerBot ve Chams ile kullanmanız tavsiye edilir. Rakibinizin duvar arkasındaki görüntüsünden hareket edeceği alana doğru nişan almanız yeterli. AimStrike gerisini halledecektir.

CS:GO Wallhack